Wiadomości branżowe

mBank Maraton Team wygrywa w Dębnie!

Edyta Lewandowska - zawodniczka mBank Maraton Teamu zwyciężyła w Mistrzostwach Polski w Dębnie. Ponadto wszyscy zawodnicy grupy wystartują w Cracovia Maraton w najbliższy weekend. Edyta Lewandowska - zawodniczka mBank Maraton Teamu zajęła pierwsze miejsce w 28. Mistrzostwach Polski Kobiet w ramach 36. Maratonu Dębno 2009. W jednej z najważniejszych imprez biegowych w kraju utytułowana maratonka osiągnęła czas 2:35:42. Wydarzenie odbyło się 19 kwietnia br. Ponadto wszyscy zawodnicy mBank Maraton Teamu pobiegną w 8 edycji Cracovia Maraton. Krakowska impreza rozegra się 26 kwietnia br. mBank Maraton Team powstał z myślą o wspieraniu zdolnych polskich biegaczy, a także propagowaniu sportu i zdrowego stylu życia oraz upowszechnianiu biegania jako najprostszej formy aktywności. W skład mBank Maraton Teamu wchodzi elita polskiego świata sportu - wielokrotni medaliści na Mistrzostwach Polski na dystansie maratonu i półmaratonu oraz zdobywcy wysokich lokat podczas maratonów europejskich: Monika Drybulska Edyta Lewandowska Justyna Bąk Henryk Szost Arkadiusz Sowa Paweł Ochal

Edyta Lewandowska – zawodniczka mBank Maraton Teamu zwyciężyła w Mistrzostwach Polski w Dębnie. Ponadto wszyscy zawodnicy grupy wystartują w Cracovia Maraton w najbliższy weekend.

Edyta Lewandowska – zawodniczka mBank Maraton Teamu zajęła pierwsze miejsce w 28. Mistrzostwach Polski Kobiet w ramach 36. Maratonu Dębno 2009. W jednej z najważniejszych imprez biegowych w kraju utytułowana maratonka osiągnęła czas 2:35:42. Wydarzenie odbyło się 19 kwietnia br.

Ponadto wszyscy zawodnicy mBank Maraton Teamu pobiegną w 8 edycji Cracovia Maraton. Krakowska impreza rozegra się 26 kwietnia br.

mBank Maraton Team powstał z myślą o wspieraniu zdolnych polskich biegaczy, a także propagowaniu sportu i zdrowego stylu życia oraz upowszechnianiu biegania jako najprostszej formy aktywności. W skład mBank Maraton Teamu wchodzi elita polskiego świata sportu – wielokrotni medaliści na Mistrzostwach Polski na dystansie maratonu i półmaratonu oraz zdobywcy wysokich lokat podczas maratonów europejskich:

  • Monika Drybulska
  • Edyta Lewandowska
  • Justyna Bąk
  • Henryk Szost
  • Arkadiusz Sowa
  • Paweł Ochal

Umowy z zawodnikami obejmują sezon 2008-2009.  Opiekunem mBank Maraton Teamu jest Artur Osman – uznany polski maratończyk, zwycięzca 4. edycji mBank Łódź Maratonu. Szczegółowe informacje na temat zespołu są dostępne na stronie: http://www.maraton.com.pl/.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

hastagi na stronie:

#maraton w debnie 1972 zdjecia

A to już wiesz?  Wojciech „Łozo” Łozowski: Kiedy miałem chore serducho, to napady częstoskurczu zdarzały się podczas koncertu. Kładłem się na scenie, a ludzie myśleli, że to jest jakiś artystyczny performance

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy