Wiadomości branżowe

Reprezentacja ING w Silesia Marathon 2012

Pracownicy ING wzięli udział w największej imprezie biegowej w południowej Polsce – Silesia Marathon. Na starcie stanęło 7 biegaczy w pomarańczowych koszulkach ING z całej Polski.Silesia Marathon już po raz czwarty zintegrował miłośników biegania z Polski i z zagranicy. Trasa biegu posiada atest PZLA, a jej długość to 42,195 km. Start odbył się na placu honorowym przed Halą Widowiskową „Spodek”, a zakończył na terenie Parku Śląskiego. W ramach Silesia Marathon 2012 zostały rozegrane następujące biegi:- Maraton na dystansie 42,195 km (3 maja br.),- Półmaraton na dystansie 21,097 km (3 maja 2012 br.),- Maratoński Bieg Sztafetowy na dystansie 42 x 1000 m (2 maja br.).Reprezentanci ING pobiegli w Maratonie na pełnym dystansie 42,195 km oraz w Półmaratonie na dystansie 21,097 km:ING Bank ŚląskiPółmaraton: Izabela Czyż,Maraton: Wojciech Wiśniewski, Roman Kuras, Daniel Glegoła, Sebastian Piórek.ING SecuritiesPółmaraton: Marek Jacek,Maraton: Leszek Kwaśny.ING zalicza się do firm biegających – pracownicy od lat

Pracownicy ING wzięli udział w największej imprezie biegowej w południowej Polsce – Silesia Marathon. Na starcie stanęło 7 biegaczy w pomarańczowych koszulkach ING z całej Polski.

<

p>Silesia Marathon już po raz czwarty zintegrował miłośników biegania z Polski i z zagranicy. Trasa biegu posiada atest PZLA, a jej długość to 42,195 km. Start odbył się na placu honorowym przed Halą Widowiskową „Spodek”, a zakończył na terenie Parku Śląskiego. W ramach Silesia Marathon 2012 zostały rozegrane następujące biegi:

• Maraton na dystansie 42,195 km (3 maja br.),
  • Półmaraton na dystansie 21,097 km (3 maja 2012 br.),

• Maratoński Bieg Sztafetowy na dystansie 42 x 1000 m (2 maja br.).

Reprezentanci ING pobiegli w Maratonie na pełnym dystansie 42,195 km oraz w Półmaratonie na dystansie 21,097 km:

• ING Bank Śląski

Półmaraton: Izabela Czyż,

Maraton: Wojciech Wiśniewski, Roman Kuras, Daniel Glegoła, Sebastian Piórek.

• ING Securities

Półmaraton: Marek Jacek,

Maraton: Leszek Kwaśny.

ING zalicza się do firm biegających – pracownicy od lat biorą udział w różnych biegach, organizowanych w kraju i za granicą. W ubiegłym roku, podczas Maratonu Warszawskiego, pomarańczowa drużyna wywalczyła dla ING Banku Śląskiego tytuł Firmy Przyjaznej Bieganiu, zajmując III miejsce w programie, za największą ilość kilometrów, które zawodnicy drużyny pokonali łącznie.