Wiadomości branżowe

Michael van der Mark ? talent w drodze na szczyt

Michael van der Mark ? talent w drodze na szczyt
22-letni Michael van der Mark dał się poznać z dobrej strony w 2014 roku – jeżdżąc motocyklem w barwach Ten Kate Honda okazał się najlepszy w serii Supersport World Championship, rozgrywanej równolegle z World Superbike Championship (WSBK).Teraz przyszła pora na trudniejsze wyzwania. Motocyklista chce zrobić kolejny krok i wystartować w barwach Ten Kate Honda w World Superbike Championship. W swoim debiutanckim sezonie w najwyższej klasie dla produkowanych seryjnie motocykli van der Mark będzie jeździł razem z mistrzem świata, Sylvainem Guintolim. Zespół Ten Kate jest w niej obecny od wielu lat, w 2014 roku jeździli w nim Jonathan Rea i Leon Haslam.Pod koniec lutego młody Holender stanie na starcie swojego pierwszego wyścigu w sezonie. O możliwościach jakie drzemią w Hondzie CBR1000RR zdążył się już przekonać podczas testów na hiszpańskim torze w Jerez de la Frontera.„Odkrywanie młodych talentów jest niezwykle ważne dla firmy Castrol. Z dwoma mistrzami świata w zespole, Ten Kate Honda będzie z pewnością jednym z faworytów sezonu 2015” – mówi Donald Smith, menedżer ds. globalnego sponsoringu Castrol. „Jesteśmy przekonani, że Castrol Power1 zapewni maszynie Michaela

22-letni Michael van der Mark dał się poznać z dobrej strony w 2014 roku ? jeżdżąc motocyklem w barwach Ten Kate Honda okazał się najlepszy w serii Supersport World Championship, rozgrywanej równolegle z World Superbike Championship (WSBK).

Teraz przyszła pora na trudniejsze wyzwania. Motocyklista chce zrobić kolejny krok i wystartować w barwach Ten Kate Honda w World Superbike Championship. W swoim debiutanckim sezonie w najwyższej klasie dla produkowanych seryjnie motocykli van der Mark będzie jeździł razem z mistrzem świata, Sylvainem Guintolim. Zespół Ten Kate jest w niej obecny od wielu lat, w 2014 roku jeździli w nim Jonathan Rea i Leon Haslam.

Pod koniec lutego młody Holender stanie na starcie swojego pierwszego wyścigu w sezonie. O możliwościach jakie drzemią w Hondzie CBR1000RR zdążył się już przekonać podczas testów na hiszpańskim torze w Jerez de la Frontera.

?Odkrywanie młodych talentów jest niezwykle ważne dla firmy Castrol. Z dwoma mistrzami świata w zespole, Ten Kate Honda będzie z pewnością jednym z faworytów sezonu 2015? ? mówi Donald Smith, menedżer ds. globalnego sponsoringu Castrol. ?Jesteśmy przekonani, że Castrol Power1 zapewni maszynie Michaela van der Marka doskonałe przyspieszenie, prędkość i niezawodność, a jego przejście do WSBK odbędzie się płynnie? ? dodał Smith.

?Dzięki wsparciu Ronalda ten Kate oraz firm Honda i Castrol znalazłem się w serii WSBK. Razem z nimi chcę się rozwijać, robić postępy jak w ubiegłym roku. Jestem pewien, że mój pierwszy sezon w nowej serii będzie udany? ? mówi van der Mark.


dostarczył infoWire.pl

Źródło BP Europa SE, Oddział w Polsce. Dostarczył
A to już wiesz?  Bezoperacyjne leczenie guzów mózgu metodą Gamma Knife refundowane przez NFZ

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy