Wiadomości branżowe

Generali mecenasem wystawy fotograficznej- ?W 28 klatek dookoła świata?

Generali ubezpieczycielem wyprawy i sponorem wystawy Ekspozycja „ W 28 klatek dookoła świata” w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu od 13 - 26 września br. Warszawa, 14 września 2010. Grupa Generali jest ubezpieczycielem wyprawy do najbardziej niezwykłych zakątków świata oraz sponsorem wystawy zdjęć z tej ekspedycji - „ W 28 klatek dookoła świata”. Przez najbliższe dwa tygodnie września mieszkańcy Warszawy będą mogli podziwiać wystawę, która pozwoli zwiedzającym odkryć niepowtarzalne krajobrazy, uwiecznione za pomocną aparatu fotograficznego. Ekspozycja składająca się z kilkudziesięciu zdjęć, znajduje się na Krakowskim Przedmieściu w okolicy Pałacu Prezydenckiego i ma dla zwiedzających charakter otwarty. Autor wystawy to Kacper Godycki – Ćwirko pasjonat fotografii oraz podróżnik, który podczas każdej swojej wyprawy stara się uwieczniać najpiękniejsze jej momenty i wydarzenia. Organizatorem wystawy jest stowarzyszenie konceptualny.com, którego celem jest kreowanie i wdrażanie w życie ciekawych, pożytecznych, a czasem kontrowersyjnych i awangardowych pomysłów, mających na celu skłanianie do zastanowienia, przemyśleń
  • Generali ubezpieczycielem wyprawy i sponorem wystawy
  • Ekspozycja „ W 28 klatek dookoła świata” w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu od 13 – 26 września br.

Warszawa, 14 września 2010. Grupa Generali jest ubezpieczycielem wyprawy do najbardziej niezwykłych zakątków świata oraz sponsorem wystawy zdjęć z tej ekspedycji – „ W 28 klatek dookoła świata”. Przez najbliższe dwa tygodnie września mieszkańcy Warszawy będą mogli podziwiać wystawę, która pozwoli zwiedzającym odkryć niepowtarzalne krajobrazy, uwiecznione za pomocną aparatu fotograficznego. Ekspozycja składająca się z kilkudziesięciu zdjęć, znajduje się na Krakowskim Przedmieściu w okolicy Pałacu Prezydenckiego i ma dla zwiedzających charakter otwarty.

Autor wystawy to Kacper Godycki – Ćwirko pasjonat fotografii oraz podróżnik, który podczas każdej swojej wyprawy stara się uwieczniać najpiękniejsze jej momenty i wydarzenia. Organizatorem wystawy jest stowarzyszenie konceptualny.com, którego celem jest kreowanie i wdrażanie w życie ciekawych, pożytecznych, a czasem kontrowersyjnych i awangardowych pomysłów, mających na celu skłanianie do zastanowienia, przemyśleń i działania, wybiegającego poza codzienne życie.

Ekspozycja do tej pory gościła we Wrocławiu i Gdańsku, a stolica jest kolejnym jej przystankiem. Wystawę będzie można następnie obejrzeć w innych miastach Polski, między innymi w Katowicach, Kołobrzegu, Krakowie, Łodzi i Poznaniu. Pozwoli ona odkryć magię fotografowanych miejsc, zapoznać z trasą wyprawy, a także przybliży zwiedzającym sylwetkę podróżnika.

Generali poza objęciem mecenatu nad wystawą było również ubezpieczycielem wyprawy p. Kacpra Godyckiego, która stała się inspiracją do zorganizowania pokazu „ W 28 klatek dookoła świata”.

Generali stara się wspierać młodych podróżników i artystów, mobilizując jednocześnie do kontaktu ze sztuką w wielu jej aspektach – w tym również z fotografią. Patronujemy tej niezwykłej wystawie z nadzieją, iż pozwoli ona mieszkańcom Warszawy oraz innych miast zatrzymać się chociaż na chwilę w codziennym biegu i przenieść myślami w wyjątkowe miejsca naszego globu” – mówi Paweł Wróbel, Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej i Marketingu w Generali.

A to już wiesz?  Sarkazm może być cennym narzędziem w komunikacji. Pomaga odbiorcy otworzyć się na perspektywę nadawcy [DEPESZA]

Więcej informacji dotyczących ekspozycji na stronie www.konceptualny.com

Źródło Grupa Generali. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy