Alkohole

Brazylijski Mundial 2014 poleca Dorato

Brazylijski Mundial 2014 poleca Dorato
Informacja prasowa Warszawa, czerwiec 2014 r. Dorato do Brasil! Dorato inauguruje sportowy karnawał w gorących brazylijskich rytmach. Motywem przewodnim nowej kampanii promocyjnej marki będzie szalona

Informacja prasowa
Warszawa, czerwiec 2014 r.

Dorato do Brasil!

Dorato inauguruje sportowy karnawał w gorących brazylijskich rytmach. Motywem przewodnim nowej kampanii promocyjnej marki będzie szalona zabawa, celebracja i wielkie święto sportu. Wystartowaliśmy 1 czerwca i nie zwalniamy tempa przez całe wakacje. Limitowana edycja Dorato do Brasil to idealna propozycja na czas drugiego tegorocznego karnawału, czyli Brazylijskiego Mundialu.

Tegoroczny Mundial zapowiada się jako wyjątkowo ekscytujące wydarzenie sportowe. Brazylia to nie tylko kraj, w którym piłka nożna jest sportem narodowym. To przede wszystkim kraj słynący ze swojego zamiłowania dokarnawału iniezwykłej umiejętności cieszenia się z wyjątkowych chwil.

Podczasbrazylijskiego świętanie może zabraknąć eksperta od dobrej zabawy ?Dorato, którego wyśmienity smak od lat towarzyszy celebracji najważniejszych momentów w życiu. Dorato do Brasil to nowa, limitowana edycja Dorato Bianco z niezwykle ekspresyjną grafiką na butelce, nawiązującą do barw brazylijskiej flagi, a tematycznie do żywiołowego tańca i pulsującego rytmu karnawałowej zabawy.

Wybór lekko musującego i urzekającego świeżością Dorato zapewni nie tylko niepowtarzalną atmosferę sportowego święta, ale również orzeźwienie przez całe lato. W tym sezonie DoratoBianco strzela najcelniejsze, złote gole i błyskawicznie wychodzi na prowadzenie.

Nowa edycja Dorato będzie dostępna w kanałach: tradycyjnym i nowoczesnym, we wszystkich najważniejszych sieciach hipermarketów w Polsce: Tesco, Carrefour, Auchan, Real, Makro, Selgros, Leclerc, Polomarket na terenie całego kraju. Do punktów sprzedaży trafi 100 000 sztuk limitowanej serii Dorato Bianco o pojemności 750 ml. Promocję konsumencką, która potrwa do wyczerpania zapasów, będą wspierały atrakcyjne materiały POS i ekspozycje specjalne.

Za kreację serii limitowanej odpowiada Agencja WALK CREATIVE, a za jej komunikację Agencja Kuźnia PR.

Cena rekomendowana Doratodo Brasil750 ml: 11,99 PLN

A to już wiesz?  Idealnie czysta i neutralna

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy