Wiadomości branżowe

Bank BGŻ wspiera ogólnopolską kampanię Rowerem bezpiecznie do celu.

 Bank BGŻ wspiera ogólnopolską kampanię "Rowerem bezpieczne do celu" firmowaną przez Komendę Główną Policji i MSWiA. Jej inauguracja nastąpi w niedzielę 30 maja w Warszawie w formie przejazdu ulicami Warszawy. Na mecie przejazdu na Agrykoli w miasteczku rowerowym czekają kolejne atrakcje, w tym rowerowe gry i zabawy edukacyjne organizowane przez policję oraz znakowanie rowerów. Więcej szczegółów na www.polskanarowery.pl - Rower to wielka frajda, ale jeśli włączamy się do ruchu drogowego, to musimy jeździć z głową - powiedziała Małgorzata Zdzienicka - Grabarz, dyrektor departamentu społecznej odpowiedzialności biznesu i sponsoringu. Z największym więc przekonaniem wspieramy kampanię policji, promując używanie kasków i odblaskowych szelek, kamizelek i opasek, tak abyśmy zawsze dotarli rowerem bezpiecznie do celu - dodała Małgorzata Zdzienicka - Grabarz. Bank BGŻ zadbał o bezpieczeństwo uczestników przejazdu, fundując odblaskowe szelki i opaski. Przekazał także nagrody- kaski dla

 
Bank BGŻ wspiera ogólnopolską kampanię „Rowerem bezpieczne do celu” firmowaną przez Komendę Główną Policji i MSWiA. Jej inauguracja nastąpi w niedzielę 30 maja w Warszawie w formie przejazdu ulicami Warszawy. Na mecie przejazdu na Agrykoli w miasteczku rowerowym czekają kolejne atrakcje, w tym rowerowe gry i zabawy edukacyjne organizowane przez policję oraz znakowanie rowerów. Więcej szczegółów na www.polskanarowery.pl

– Rower to wielka frajda, ale jeśli włączamy się do ruchu drogowego, to musimy jeździć z głową – powiedziała Małgorzata Zdzienicka – Grabarz, dyrektor departamentu społecznej odpowiedzialności biznesu i sponsoringu. Z największym więc przekonaniem wspieramy kampanię policji, promując używanie kasków i odblaskowych szelek, kamizelek i opasek, tak abyśmy zawsze dotarli rowerem bezpiecznie do celu – dodała Małgorzata Zdzienicka – Grabarz. 

Bank BGŻ zadbał o bezpieczeństwo uczestników przejazdu, fundując odblaskowe szelki i opaski. Przekazał także nagrody- kaski dla dzieci biorących udział w konkursach edukacyjnych policji na Agrykoli. Zapraszamy również do namiotu BGŻ i spróbowania swoich sił „na ostrym kole”. 
 
Bank BGŻ od lat wspiera polskie kolarstwo, w tym kolarską kadrę biało-czerwonych, sport amatorski i rekreacyjne kolarstwo.

Źródło Bank BGŻ. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Siatkarska Liga Światowa w Wirtualnej Polsce

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy